(2x - 3) - (- 2x ^ 2 + 5x - 81) скротити та роспзисати


Ответы на вопрос

Отвечает Дружининский Максим.

Ответ:

(2x - 3) - (-2x² + 5x - 81) = 2x - 3 + 2x² - 5x + 81 = -3x + 78 + 2x²

Отвечает Уляшова Машенька.

Ответ:

Для спрощення виразу, розкриємо дужки і виконаємо операції множення та додавання:

(2x - 3) - (-2x^2 + 5x - 81) = 2x - 3 + 2x^2 - 5x + 81

Тепер згрупуємо подібні члени:

= (2x^2 + 2x) + (-5x - 3) + 81

Остаточно, ми отримали спрощений вираз:

2x^2 + 2x - 5x - 3 + 81 = 2x^2 - 3x + 78