Доведи: якщо одне з чисел кратне 4,а інше кратне 7, то їх добуток кратний 28


Ответы на вопрос

Отвечает Федюшкин Миша.

1) 8:4=2

14:7=2

8*14=112

122:28=4

2) 12:4=3

21:7=3

12*21=252

252:28=9

3) 16:4=4

28:7=4

16*28=448

448:28=16

Доведено.

Позначте, будь ласка, як найкращу відповідь. Дякую.