Графіком функції y=x/3 є...?


Ответы на вопрос

Отвечает Шинтемиров Мадияр.

Ответ:

Графік функції y = x/3 є прямою лінією. Вона проходить через початок координат (0,0) і має нахил відносно осі x, рівний 1/3. Тобто, для кожного значення x, відповідне значення y буде однією третиною від x. Графік буде мати позитивний нахил, із початку координат у лівий верхній кут до правого нижнього кута.

Отвечает Мустафаев Марлен.

Ответ:

пряма

Объяснение:

Оскiльки функцiя y = x/3 е лiнiйною функцiю (типа f(x) = ax + b, в нашому випадку а = 1/3, b = 0), то ii графiк буде прямою.