Дано: ABC - рівнобедрений AB : AC = 11:13 P = 350 см AB, BC ,AC - ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гумарова Самира.

Відповідь:

Пояснення: АВ=ВС (бо у рівнобедренному трикутнику дві сторони рівні),  AB : AC = 11:13 отже, 11:11:13

З цього ми робимо рівняння:

1)11х+11х+13х=Р

  11х+11х+13х=350

  35х=350

  х=10

2) 10*11=110 см (це сторони АВ та ВС)

3) 10*13=130 см (це основа АС)

Відповідь: АВ=110 см, ВС=110 см, АС=130 см.