2 6. Виконати піднесення до степеня ( - Зав с3)². 4 а) - ба² в²c5; б) – 27а ² вс^; в) 9а’в+с; г) -

27а в с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Григорко Иванка.

Ответ:

Давайте піднесемо вираз (-3с³)² до степеня:

а) (-3с³)² = (-3)² * (с³)² = 9c⁶

б) Тепер піднесемо вираз (-ba²c⁵)² до степеня:

(-ba²c⁵)² = (-b)² * (a²)² * (c⁵)² = b²a⁴c¹⁰

в) Наступний вираз (-27a²bc³)²:

(-27a²bc³)² = (-27)² * (a²)² * (b²) * (c³)² = 729a⁴b²c⁶

г) Та останній вираз (-27a⁵bc):

(-27a⁵bc)² = (-27)² * (a⁵)² * (b²) * c² = 729a¹⁰b²c²

Отже, ми підняли дані вирази до степеня 2, і ось їхні результати:

а) 9c⁶

б) b²a⁴c¹⁰

в) 729a⁴b²c⁶

г) 729a¹⁰b²c²