32-|3x+4|=18 решитееее!!


Ответы на вопрос

Отвечает Мануха Максим.

32 - |3x + 4| = 18

Спочатку віднімемо 32 з обох боків:

|3x + 4| = 18 - 32

|3x + 4| = -14

Тепер враховуємо, що абсолютна величина не може бути від'ємною. Отже, рівняння не має розв'язків, оскільки неможливо мати від'ємне значення абсолютної величини, яке дорівнює -14.