Б) 1-х/30-1+х/15 знак менше або дорівнює 7/60 допоможіть будь ласкаа даю 20 балів​


Ответы на вопрос

Отвечает Мишина Женя.

Ответ:

x\geq -\frac{3}{2}               или                    x \geq -1\frac{1}{2}               или            x\geq -1,5  

Объяснение:

\frac{1-x}{30} -\frac{1+x}{15} \leq\frac{7}{60} \\\\\frac{2(1-x)}{60} -\frac{4(1+x)}{60} \leq\frac{7}{60}\\\\2(1-x)-4(1+x)\leq7\\\\2 -2x - 4 - 4x \leq 7\\\\-2-6x\leq7\\\\-6x\leq7+2\\\\-6x\leq9\\\\x \geq -\frac{3}{2}или                    x \geq -1\frac{1}{2}               или            x\geq -1,5