ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА Знайти периметр рівнобедренного трикутника з основою а і більшою стороною

в, якщо 13(менше або дорівнює)а(менше або дорівнює) 15, 21(менше або дорівнює)в(менше або дорівнює) 23

Ответы на вопрос

Отвечает Гиновян Сергей.

Ответ:

Объяснение:

Периметр рівнобедреного трикутника можна знайти за допомогою формули:

Периметр = a + a + в

Оскільки рівнобедрений трикутник має дві однакові сторони (a), ми можемо використовувати формулу:

Периметр = 2a + в

Також, нам дані обмеження для сторін a і в:

1. 13 ≤ a ≤ 15

2. 21 ≤ в ≤ 23

Тепер, для знаходження периметру, ми повинні вибрати максимальні значення a та в, оскільки ми хочемо, щоб трикутник був рівнобедреним і, отже, мав найбільший можливий периметр.

Максимальне значення a = 15 (з оголошеного обмеження a).

Максимальне значення в = 23 (з оголошеного обмеження в).

Тепер підставимо ці значення в формулу периметра:

Периметр = 2 * 15 + 23 = 30 + 23 = 53

Отже, периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 53 одиницям.