СРОЧНО!! Спростіть вираз і обчисліть його значення: (6x - 4) (2x + 1) - 12х2, якщо х = -3


Ответы на вопрос

Отвечает Жданова Вика.

Відповідь:      1 .

Пояснення:

Спростимо вираз   (6x - 4) (2x + 1) - 12х² = 12x² - 2x - 4 - 12x² = - ( x + 2 ) ;

якщо х = - 3 , то   - ( x + 2 ) = - (- 3 + 2 ) = - (- 1 ) = 1 .