Щоб насипати в кожен пакет по 3 кг борошна, не вистачає 20 кг борошна. Коли в кожен з пакетів

насипали по 2 кг борошна, залишилося не розфасовано ще 60 кг. Скільки пакетів було?розвязати задачу двома способами 1.познач черех х число пакетів 2.познач черех х масу всього борошна

Ответы на вопрос

Отвечает Конопля Юля.

Ответ:80 пакетів

Объяснение:

1) 3х-20=2х+60

х=80

2) (х+20)/3=(х-60)/2

2х+40=3х-180

х=220