2° Знайдіть значення виразу: а) 0,5а³ – 3,9, якщо а = 2; б) 3м² - 82, якщо m=-5. Полайте у вигляді

одночлена стандартного вигляду​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабенко Анастасия.

Ответ:

0,5a³ - 3,9 = 0,5 × 2³ - 3,9 = 4 - 3,9 = 0,1

3m² - 82 = 3 × (-5²) - 82 = -75 - 82 = -157