Обчисли а за формулою а = 40 + 1, якщо b = 3, 7, 11​


Ответы на вопрос

Отвечает Минский Арсений.

Щоб обчислити значення a за формулою a = 40 + 1, нам потрібно підставити конкретні значення b у формулу.

1.Для b = 3:

a = 40 + 1 = 41

2.Для b = 7:

a = 40 + 1 = 41

3.Для b = 11:

a = 40 + 1 = 41

Отже, незалежно від значення b, a буде дорівнювати 41.