Знайдіть множину розв'язків нерівності 7-2х25х+14. (-00,-1) O (-00,-1] [7,+00] (7,+00) срочнооо дам

30 сьогодні ​

Ответы на вопрос

Отвечает Андрушкевич Диана.

Відповідь:Для того, щоб знайти множину розв'язків нерівності 7 - 2х25х + 14, спочатку потрібно спростити нерівність. Виконавши обчислення, отримуємо:

7 - 2х25х + 14 < 0.

Згрупуємо члени за типом:

-50х^2 + 21 < 0.

Тепер ми маємо квадратичну нерівність, яку можна вирішити за допомогою розкладання на множники або за допомогою квадратного кореня. Я використаю останній підхід:

Спочатку знайдіть корені:

-50х^2 + 21 = 0.

Записавши рівняння у форматі ax^2 + bx + c = 0, використовуючи коефіцієнти a = -50, b = 0 і c = 21, ми можемо використовувати формулу квадратного кореня:

x = (-b ± √(b^2 - 4ac)) / (2a).

Продовжуючи обчислення, ми отримаємо два корені:

x = (√2i)/5 і х = - (√2i)/5.

Тепер нерівність можна розв'язати, знаючи корені. Дискримінант рівний нулю, тому ми використовуємо знаки нерівності замість знаків рівності:

-50х^2 + 21 < 0 недорівнює.

Отже, ми можемо записати розв'язок нерівності як:

(-∞, - √2i/5) ∪ (√2i/5, +∞).

Отже, множина розв'язків нерівності 7 - 2х25х + 14 є (-∞, - √2i/5) ∪ (√2i/5, +∞

Пояснення: