Виконайте ділення: x2 +6xy+9y2 12-9,2 16x2 -9y216x2 - 24xy +9y2 3) 4) «3 - b12 4a6 - 36b12 4m2

+12mn 2m² +3m² 3a2+3ab4 + 3b8 5a3 +15b6 7(m+ 3n) 2 4m4 9, 4 - 2) a2-4a a4 - 64 36a²-1 36a²-12a+1 :

Ответы на вопрос

Отвечает Олицкая Софья.

Ответ:

Спершу розглянемо вирази:

1. \(x^2 + 6xy + 9y^2\)

Це є квадратичний трьохчлен, який можна розкласти як квадрат бінома: \((x + 3y)^2\).

2. \(12 - 9.2\)

Проведімо обчислення: \(12 - 9.2 = 2.8\).

3. \(16x^2 - 9y^2\)

Це різниця квадратів: \((4x)^2 - (3y)^2\), яку можна розкласти як різницю квадратів \((4x + 3y)(4x - 3y)\).

4. \(3 - b^12\)

Це різниця \(3\) і \(b\) піднесеного до степеня \(12\): \(3 - b^{12}\).

5. \(4a^6 - 36b^12\)

Спершу спростимо обидва члени виразу. Знайдемо найменший спільний коефіцієнт, який їх обидва ділить. Він дорівнює \(4\):

\(4(a^6 - 9b^{12})\)

Тепер ми бачимо, що це різниця квадратів: \(a^6 - (3b^6)^2\), яку можна розкласти як різницю квадратів \((a^3 - 3b^6)(a^3 + 3b^6)\).

6. \(4m^2 + 12mn\)

Спершу витягнемо спільний коефіцієнт, який дорівнює \(4\):

\(4(m^2 + 3mn)\)

Тепер ми бачимо, що це квадрат бінома: \((m + √3mn)^2\).

7. \(2m^2 + 3m^2\)

Спершу складемо схожі члени: \(2m^2 + 3m^2 = 5m^2\).

8. \(3a^2 + 3ab^4 + 3b^8\)

Тут ми можемо витягнути спільний множник, який дорівнює \(3\):

\(3(a^2 + ab^4 + b^8)\)

Це є квадрат бінома: \((a + b^4)^2\).

9. \(5a^3 + 15b^6\)

Тут ми можемо витягнути спільний множник, який дорівнює \(5\):

\(5(a^3 + 3b^6)\)

Тепер вираз можна спростити, знаючи, що \(a^3 + 3b^6\) більше спрощувати не можливо.

10. \(7(m + 3n)^2\)

Це є квадрат бінома: \((√7(m + 3n))^2\).

11. \(4m^4\)

Це простий член, який не можна спростити.

12. \(9.4 - 2\)

Проведемо обчислення: \(9.4 - 2 = 7.4\).

Отже, вирази розкладено та спрощено відповідно до можливостей.

Объяснение: