Виконай віднімання многочленів: (5p² - 2pq - 7q²) - ( 3p² + 2pq + 5q²)СТРОЧНОДАЮ 30 Б​


Ответы на вопрос

Отвечает Умнов Александр.

Ответ:

......................................

Объяснение:

Для віднімання многочленів (5p² - 2pq - 7q²) і (3p² + 2pq + 5q²), віднімемо кожний член одного многочлена від відповідного члена іншого многочлена:

(5p² - 2pq - 7q²) - (3p² + 2pq + 5q²) = 5p² - 3p² - 2pq - 2pq - 7q² - 5q²

Зараз виконаємо операції над кожними подібними членами:

5p² - 3p² = 2p²

-2pq - 2pq = -4pq

-7q² - 5q² = -12q²

Отже, результат віднімання многочленів (5p² - 2pq - 7q²) і (3p² + 2pq + 5q²) дорівнює:

2p² - 4pq - 12q²