Знайдіть кути A і C трапеції ABCD з основами AD і BC, якщо ∠B = 132°, ∠D = 24°. Помогите

пожалуйста, даю 100 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Буренин Максим.

Щоб знайти кути A і C трапеції ABCD з основами AD і BC, спочатку звернемо увагу на властивості трапецій:

Протилежні кути трапеції рівні.

Сума внутрішніх кутів трапеції дорівнює 360°.

Ми знаємо, що ∠B = 132° і ∠D = 24°. За властивістю 1, ∠C = ∠B = 132°.

Тепер ми можемо знайти кут A, використовуючи властивість 2:

∠A + ∠B + ∠C + ∠D = 360°

∠A + 132° + 132° + 24° = 360°

Тепер розв'яжемо це рівняння для ∠A:

∠A + 288° = 360°

∠A = 360° - 288°

∠A = 72°

Отже, кут A дорівнює 72°, а кут C дорівнює 132°.

Отвечает Сиваев Иван.

Ответ:

1) угол А=180-132=48

2) угол С=180-24=156

Объяснение: