Спростіть вираз -3 1/5 ху⁵×(1/2х²у)УМОЛЯЮ ПОМОГИТЕ ​


Ответы на вопрос

Отвечает Остапчук Дима.

Ответ:

-3 1/5ху^5×(1/2х^2у)= -16/5ху^5×(1/2х^2у)=

= - 16/5ху^5× 1/2х^2у(скорочуємо, закреслюємо 16 в дробі, і 2)= - 8/5ху^5х^2у(додаємо всі х і у)=

= - 8/5х^3у^6