144. Зведіть одночлен до стандартного вигляду, укажіть його коефіцієнт і степiнь: 1) 7а аза; 3) 5t

. (-4at); 5) -5a² . 0,2am . (-10m); 2) 8 . a . 0,1m . 2p; 2 4)-1 m4 . 12m²p; 3 6) 13 . (-p)7 . t.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чебан Никита.
1) 7a * a * a = 7a^3 (коефіцієнт 7, степінь 3)
2) 8 * a * 0.1m * 2p = 1.6ap (коефіцієнт 1.6, степінь 1)
3) -1 * m^4 * 12m^2p = -12m^6p (коефіцієнт -12, степінь 6)
4) 5t * (-4at) = -20a^2t^2 (коефіцієнт -20, степінь 2)
5) -5a^2 * 0.2am * (-10m) = 1am^2 (коефіцієнт 1, степінь 3)
6) 13 * (-p)^7 * t = -13p^7t (коефіцієнт -13, степінь 8)