1. Як треба перенести паралельно графік функції у = x2, щоб отримати графік функції: y=x²-5?


Ответы на вопрос

Отвечает Гульт Андрій.

Ответ:

Для того щоб перенести графік функції y = x^2 паралельно вниз на 5 одиниць і отримати графік функції y = x^2 - 5, потрібно від'ємно зсунути всі точки графіку функції y = x^2 на 5 одиниць у напрямку вниз. Це означає, що для кожної точки (x, y) на графіку y = x^2, нова точка на графіку y = x^2 - 5 матиме координати (x, y - 5).

Отже, для перенесення графіку, вам потрібно взяти кожну точку (x, y) на графіку y = x^2 і зменшити y-координату на 5 одиниць, отримавши нову точку на графіку y = x^2 - 5.