На двох полицях стояло порівну книжок. Коли з першої полиці взяли 3 книжки, а з другої – 19, то на

першій полиці залишилось у 2 рази більше книжок, ніж на другій. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузовкова Мария.

х-1=3(х-19)
х-1=3х-57
х-3х=+ -57+1
-2х = -56 : (-2)
х=28-книжок було на кожній поличці було спочатку