За 1 кг печива одного виду заплатили стільки, скільки за 2,5 кг печива другого виду. Яка ціна

кожного виду печива , якщо 1 кг печива першого виду на 12 грндорожчий за 1 кг печива другого виду

Ответы на вопрос

Отвечает Фурсенко Артём.

Позначимо ціну 1 кг печива першого виду як "x" грн. Тоді ціна 1 кг печива другого виду буде "x - 12" грн, оскільки 1 кг печива першого виду на 12 грн дорожчий за 1 кг печива другого виду.

Зараз ми можемо сформулювати рівняння згідно умови:

Ціна за 1 кг печива першого виду = Ціна за 2,5 кг печива другого виду

x = 2,5 * (x - 12)

Розв'яжемо це рівняння:

x = 2,5x - 30

Рознесемо "x" на одну сторону рівняння:

x - 2,5x = -30

-1,5x = -30

Тепер поділимо обидві сторони на -1,5, щоб знайти значення "x":

x = (-30) / (-1,5) = 20

Отже, ціна 1 кг печива першого виду дорівнює 20 грн, і ціна 1 кг печива другого виду дорівнює (20 - 12) грн, тобто 8 грн.