Знайдіть значення одночлена якщо x = -2. -2х²​


Ответы на вопрос

Отвечает Махмутова Катя.

Ответ:

Якщо x = -2, то ми можемо підставити це значення в вираз -2x²:

-2(-2)² = -2 * 4 = -8.

Отже, значення виразу -2x² при x = -2 дорівнює -8.

Объяснение:

постав 5 зірок якщо сподобалась моя відповідь будь ласка)

Отвечает Логунов Дмитрий.

Ответ:

-2(-2)² = -2*4 = -8

Объяснение:

любая четная степень даст положительное значение ;)