№2. Знайдіть значення виразу (a−c):12, якщо a=17, c=−5;


Ответы на вопрос

Отвечает Сафрина Ольга.

Ответ:

1\frac{5}{6}

Объяснение:

(a-c):12=(17-(-5)):12=(17+5):12=22:12=\frac{22}{12}=\frac{11}{6}=1\frac{5}{6}