Обчисліть значення виразу 1)9b+4,якщо b=2 1/9 2)c²-7, якщо с=-7 3)a⁶+x³,якщо а=-1,х=-3


Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Илья.

\displaystyle\bf\\1)\\\\b=2\frac{1}{9} \\\\9b+4=9\cdot 2\frac{1}{9} +4=9\cdot\frac{19}{9}+4=19+4=23\\\\2)\\\\c=-7\\\\c^{2} -7=(-7)^{2} -7=49-7=42\\\\3)\\\\a=-1 \  \ , \  \ x=-3\\\\a^{6} +x^{3} =(-1)^{6} +(-3)^{3}=1-27=-26