Точка А належить відрізку MN. Знайдіть довжину відрізка AN, якщо MN = 17 см, AM = 9 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Алтымышев Жоомарт.

Ответ:

МN=AM+AN

AM=MN-AN

АМ=7,4-3,9=3,5