Вартість деякого товару становила 80 грн. Спочатку її знизили на 15%, а потім підвищили на 10%.

Знайдіть: 1) Вартість товару після зниження; 2) Вартість товару після підвищення; 3) Як саме і на скільки гривень змінилася вартість товару; 4) Як саме і на скільки відсотків змінилась вартість товару

Ответы на вопрос

Отвечает Кус Варвара.

Ответ:

Вартість товару після зниження становить 68 грн.

Вартість товару після підвищення становить 74,8 грн.

Вартість товару змінилася на 5,2 грн.

Вартість товару змінилася на 6,5%.

Объяснение:

1. Вартість товару після зниження

Вартість товару після зниження на 15% становитиме 80 * 0,85 = 68 грн.

2. Вартість товару після підвищення

Вартість товару після підвищення на 10% становитиме 68 * 1,1 = 74,8 грн.

3. Як саме і на скільки гривень змінилася вартість товару

Вартість товару змінилася з 80 грн до 74,8 грн, тобто на 80 - 74,8 = 5,2 грн.

4. Як саме і на скільки відсотків змінилась вартість товару

Вартість товару змінилася на 5,2 / 80 * 100 = 6,5%.