Допоможіть будь ласка! ширина прямокутника становить a см, а довжина - б см. Оцініть площу S (у

м^2) та Р (у см) прямокутника, якщо 20 ≤ а 24; 100 ≤ б ≤ 150​

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко София.

Ответ:

Для знаходження площі (S) прямокутника в метрах квадратних та його периметру (P) в сантиметрах, вам спочатку потрібно визначити значення a та b, а потім використовувати наступні формули:

1. Площа (S) прямокутника в метрах квадратних:

S = a * b / 10,000 (оскільки 1 м^2 = 10,000 см^2)

2. Периметр (P) прямокутника в сантиметрах:

P = 2 * (a + b)

Давайте розглянемо два випадки:

Випадок 1:

a = 20 см

b = 100 см

Спочатку знаходимо площу S:

S = (20 см * 100 см) / 10,000 см^2 = 2000 / 10,000 м^2 = 0.2 м^2

Тепер знаходимо периметр P:

P = 2 * (20 см + 100 см) = 2 * 120 см = 240 см

Випадок 2:

a = 24 см

b = 150 см

Знову знаходимо площу S:

S = (24 см * 150 см) / 10,000 см^2 = 3600 / 10,000 м^2 = 0.36 м^2

Знаходимо периметр P:

P = 2 * (24 см + 150 см) = 2 * 174 см = 348 см

Отже, площа прямокутника в метрах квадратних та його периметр в сантиметрах будуть відповідно:

1. Для a = 20 см та b = 100 см:

S = 0.2 м^2, P = 240 см

2. Для a = 24 см та b = 150 см:

S = 0.36 м^2, P = 348 см