Довжина прямокутної ділянки в 5 разів більша її ширини. Оцініть периметр прямокутника, якщо його

довжина b, а ширина а і 8<a<9. Допоможіть будь-ласка!!! Треба за 1 годину рішити

Ответы на вопрос

Отвечает Спицын Никита.
Ширина прямоугольника равна  а  . Длина равна b=5а . 
Периметр  Р=2(а+b)=2(a+5a)=2*6a=12a
Если  8<a<9 , то      8*12<12а<9*12
                                 96<12a<108