Доброго вечора!!! Допоможіть будь ласка!ДУЖЕ ТРЕБА!! 1)Подайте степінь с¹² у вигляді степеня з

основою с²;с⁴;с⁶; 2)Падайте степінь 3¹² у вигляді степеня з основою 9;27;81.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Константин.

Ответ:

Объяснение:

1) Щоб виразити c¹² через степені з основами c², c4 і c⁶, ми можемо використати:

c¹² = (c²)⁶ = (c4)³ = (c⁶)²

Отже, c², c4 та c⁶:

c¹² = (c²)⁶ = (c4)³ = (c⁶)²

2) Щоб виразити 3¹² через степені з основами 9, 27 і 81, ми можемо використати:

3¹² = 3⁴ × 3⁴ × 3⁴ = (3²)² × (3²)² × (3²)²

Тепер давайте виразимо 3² через 9, 27 і 81:

3² = 9

Підставляючи це назад у наш вихідний вираз:

(3²)² × (3²)² × (3²)² = 9² × 9² × 9²

Тепер ми можемо спростити:

9² × 9² × 9² = 81 × 81 × 81 = 531 441

Отже, 3¹² можна виразити як 531 441 з основою 9.

Отвечает Филенко Яна.

Ответ:

Объяснение:

решение внизу