ДАЮ 50 БАЛЛОВ СРОЧНО!!! 1)Знайди x, якщо 210−2x=8. 2)Запиши 2230 у вигляді степеня з основою 223.

3)Запиши вираз 49p22s56 у вигляді степеня з показником 2 . Вибери правильний варіант (варіанти) відповіді: 4)Визнач коефіцієнт і степінь даного одночлена. Коефіцієнт одночлена 0,07m3l2 дорівнює , а степінь дорівнює

Ответы на вопрос

Отвечает Гахаев Артём.

1)210-2x=8

-2x=8-210

-2x=-202

x=-202÷(-2)

x=101

Остальное не понел(Украинский не знаю)