Відомо, що 5 < с < 12, 4,5 < а < 10,3. Оцініть значення виразу а) а-2с; б) -4а+3с.

СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Рождественский Роман.

Ответ:

a) Мінімальне значення a = 4.5 і максимальне значення c = 12:

a - 2c = 4.5 - 2 * 12 = 4.5 - 24 = -19.5

a) Максимальне значення a = 10.3 і мінімальне значення c = 5:

a - 2c = 10.3 - 2 * 5 = 10.3 - 10 = 0.3

б) Мінімальне значення a = 4.5 і максимальне значення c = 12:

-4a + 3c = -4 * 4.5 + 3 * 12 = -18 + 36 = 18

б) Максимальне значення a = 10.3 і мінімальне значення c = 5:

-4a + 3c = -4 * 10.3 + 3 * 5 = -41.2 + 15 = -26.2

Отже, оцінка значень виразів:

a) a - 2c може лежати в діапазоні від -19.5 до 0.3.

б) -4a + 3c може лежати в діапазоні від -26.2 до 18.

Объяснение: