Розв'яжіть рівняння, які містять змінну під знаком модуля |х-4|=2 |2х+9|=-1 |-3-6х|=0 Пж срочно,я

уже спать хочу

Ответы на вопрос

Отвечает Кривошея Максим.

Ответ:Розглянемо ці рівняння по черзі:

|x - 4| = 2:

Для цього рівняння варто розділити його на два можливих випадки:

a) x - 4 = 2:

x = 2 + 4 = 6.

б) x - 4 = -2:

x = -2 + 4 = 2.

|2x + 9| = -1:

Оскільки модуль (абсолютна величина) завжди не менше нуля, то це рівняння не має розв'язків, оскільки модуль не може бути від'ємним числом.

|-3 - 6x| = 0:

Модуль буде рівний нулю лише тоді, коли вираз всередині модуля дорівнює нулю:

-3 - 6x = 0,

-6x = 3,

x = -3/6,

x = -1/2.

Отже, рішеннями рівнянь є:

x = 6 або x = 2 для |x - 4| = 2,

Рівняння |2x + 9| = -1 не має розв'язків,

x = -1/2 для |-3 - 6x| = 0.

Объяснение: