1. подайте у вигляді степеня з основою а вираз:1) (а⁶)²2) (-а⁵)⁴3) ((а³)²)⁵​


Ответы на вопрос

Отвечает Юревич Полина.

Відповідь:

1) a^{12}

2) a^{20}

3) a^{30}

Пояснення:

1) (а⁶)² = a^{6*2} = a^{12}

2) (-а⁵)⁴ = a^{5*4} = a^{20} ( мінус тут зникає, бо 4 - це парна степень, а мінус*мінус дає плюс)

3) ((а³)²)⁵ = (a^{3*2} )^{5} = (a^{6} )^{5} = a^{6*5} = a^{30}