3a-15b при a=-3/4 b=0,8


Ответы на вопрос

Отвечает Рудакова Ирина.

3*(-3/4)-15*0,8

-9/4-12
-57/4

Отвечает Серик Айкын.

Відповідь:

Удачі

Пояснення:

Для виразу 3a - 15b, коли a = -3/4 і b = 0.8, підставимо ці значення:

3(-3/4) - 15(0.8)= -9/4 - 12= -9/4 - 48/4= -57/4

Отже, значення виразу 3a - 15b при a = -3/4 і b = 0.8 дорівнює -57/4