2. Точка С лежить між точками А і В. Знайдіть: 1)АВ, якщо АС = 17 см, ВС = 4см; 2)ВС, якщо АВ =

23 дм, АС = 9 дм.

Ответы на вопрос

Отвечает Кримський Макс.

Объяснение:

1)АВ=АС+ВС

АВ=17+4=21см

2)ВС=АВ-АС

ВС=23-9=14см