Маса бетонного блоку дорiвнює 350 кг. яку найбiльшу кiлькiсть таких блокiв може перевезти

автомобiль, вантажнiсть якого дорiвнює 5 т? очень срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Трусова Александра.

Ответ:15

Объяснение:5000/350=500/35=100/7=15 и 5/7 -> 15

Отвечает Макарова Ангелина.

Ответ:

5000 кг (вантажність автомобіля) / 350 кг (маса блоку) ≈ 14,29 блоків.Таким чином, автомобіль з вантажністю 5 т може перевезти максимум 14 бетонних блоків.