Тіло рухається за законом s(t) = 2 + 2t2(s - у метрах, t - у секундах). Обчисліть швидкість руху

тіла в момент t = 2 с. Уведіть правильну відповідь (лише числове значення).​

Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

Ответ:

Щоб обчислити швидкість руху тіла в момент t = 2 секунди, нам потрібно взяти похідну функції s(t) за t і підставити значення t = 2.

Спочатку візьмемо похідну:

s'(t) = d/dt (2 + 2t^2)

= 0 + 4t

= 4t

Тепер, підставимо t = 2 у вираз для похідної:

s'(2) = 4(2)

= 8

Отже, швидкість руху тіла у момент t = 2 секунди дорівнює 8 м/с.