Помогите пжпжпжпжпж, подайте вираз у вигляді многочлена: -3x²(x²-2x+1)


Ответы на вопрос

Отвечает Зюбр Владислав.

Ответ:

Вираз у вигляді многочлена:

\[ -3x^2(x^2 - 2x + 1) \]

Щоб отримати відповідний многочлен, розгорнемо добуток:

\[ -3x^2 \cdot x^2 + 3x^2 \cdot 2x - 3x^2 \cdot 1 \]

Після спрощення отримаємо:

\[ -3x^4 + 6x^3 - 3x^2 \]