Знайдіть значення виразу а² — a³ якщо а = 0,1 А - 0,009 Б - 1/9 В - 0,09 Г - 0,9


Ответы на вопрос

Отвечает Комаров Егор.

Відповідь: Для знаходження значення виразу a² - a³ при a = 0,1, спростимо його:

a² - a³ = (0,1)² - (0,1)³ = 0,01 - 0,001 = 0,009

Таким чином, правильна відповідь - **А - 0,009**.