Три кути трикутника дорівнюють 70°, 60° і 140°. Знайдіть четвертий кут чотирикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Валиуллин Данил.

1) 70+60+140=270°-сума 3 кутів

2) 360-270=90°- 4 кут чотирикутника

Отвечает Коленова Валерия.

Ответ: 90'

Объяснение:

70'+60+140' = 270'

360' - сума градусів усіх кутів.

360'-270'=90'