Відомо, що 2а = -3. Знайдіть значення виразу: 1) 6a b³; 2) 2ab.


Ответы на вопрос

Отвечает Кучинская Есения.

Відповідь:

6ab³:

Ми знаємо, що 2а = -3, або можемо записати це як a = (-3) / 2.

Тепер, підставляючи значення a в вираз, отримаємо:

6ab³ = 6 * (-3/2) * b³

Розрахуємо це значення:

6 * (-3/2) = -9

Тепер ми маємо:

-9 * b³

2ab:

Ви вже знаєте, що a = (-3) / 2. Тепер ми можемо обчислити значення виразу:

2ab = 2 * (-3/2) * b

Спростимо це:

2 * (-3/2) = -3

Тепер ми маємо:

-3b

Пояснення:

)