2. Яка речовина при остиганні виділить 25000 джоуль теплоти, якщо маса її 500 грам, а температура

зменшиться від 250°С до 50°С?​

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

m=500г=0,5кг

Δt=250-50=200°

Q=25000Дж

Q=c*m*Δt=>

c=Q/m∆t=25000/0,5*200=250Дж/кг°С(серебро)

Отвечает Лепаловская Карина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁ = 500 г = 0,5 кг

t₁ = 50°С

t₂ = 250°C

Q = 25000Дж

Найти: с - ?

Із формули Q = сm(t₂ - t₁) знайдемо теплоємність речовини:

с = Q /m(t₂ - t₁)  = 25000/ 0,5 * ( 250 - 50) = 25000/100 = 250 Дж/ кг * °С

Згідно таблиці теплоємності знайдемо речовину - це срібло