(3м-7)*0,6-0,8(4м -5)-(-1,7-1,4м)=1,5 довеіть тотожність можете подробно обьяснить как это сделать


Ответы на вопрос

Отвечает Буряев Иван.

Ответ:

Давайте розрахуємо обидві сторони рівняння окремо і перевіримо, чи отримаємо однакові значення.

Ліва сторона рівняння:

(3м - 7) * 0,6 - 0,8(4м - 5) - (-1,7 - 1,4м)

= 0,6(3м - 7) - 0,8(4м - 5) + (1,7 + 1,4м)

= 1,8м - 4,2 - 3,2м + 4 + 1,7 + 1,4м

Об'єднаємо схожі терміни:

= 1,8м + 1,4м - 3,2м + 1,4м - 4,2 + 4 + 1,7

= 3,6м - 6,2 + 5,7

= 3,6м - 0,5

Права сторона рівняння:

1,5

Тепер перевіримо, чи ліва сторона рівняння дорівнює правій:

3,6м - 0,5 = 1,5

Зведемо подібні терміни:

3,6м - 0,5 = 1,5

Установимо x відповідно до лівої частини рівняння:

3,6м = 2

Розділимо обидві сторони на 3,6:

м = 2 / 3,6

м ≈ 0,5556

Отже, підставляючи значення м ≈ 0,5556 у обидві сторони рівняння, отримуємо:

(3 * 0,5556 - 7) * 0,6 - 0,8(4 * 0,5556 - 5) - (-1,7 - 1,4 * 0,5556) ≈ 1,5

Таким чином, ми довели тотожність рівняння.