1. Функцію задано формулою у=-2х + 3. Визначте: 1) значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює 3; 2) значення аргументу, при якому значення функ- ції дорівнює 5; 3) чи проходить графік даної функції через точку M(-1; 5).помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Для функції у = -2x + 3 ми маємо:

1) Знайдемо значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 3. Просто підставимо x = 3 в формулу функції:

у = -2 * 3 + 3 = -6 + 3 = -3.

Отже, значення функції при x = 3 дорівнює -3.

2) Знайдемо значення аргументу (x), при якому значення функції дорівнює 5. Поставимо y = 5 і вирішимо рівняння:

5 = -2x + 3.

Спростимо рівняння, віднімемо 3 з обох боків:

5 - 3 = -2x,

2 = -2x.

Тепер поділимо обидва боки на -2, щоб знайти x:

x = 2 / (-2) = -1.

Отже, значення аргументу (x), при якому значення функції дорівнює 5, дорівнює -1.

3) Перевіримо, чи проходить графік даної функції через точку M(-1; 5). Для цього підставимо x = -1 у формулу функції:

у = -2 * (-1) + 3 = 2 + 3 = 5.

Значення функції при x = -1 дорівнює 5. Отже, графік функції проходить через точку M(-1; 5).