√60×√135 сколько будет и объясните как? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мишин Вова.

Объяснение:

Щоб обчислити вираз √60 × √135, спочатку необхідно помножити значення підкореневих виразів і потім взяти квадратний корінь від отриманого добутку.

Спершу знайдемо добуток підкореневих виразів:

√60 = √(2 × 2 × 3 × 5) = 2√15

√135 = √(3 × 3 × 3 × 5) = 3√15

Тепер помножимо ці два вирази:

2√15 × 3√15 = 6√15 × √15 = 6 × 15 = 90

Остаточно, значення виразу √60 × √135 дорівнює 90.