Знайди значення виразу х5 – х4 + х3 – х2 + х, якщо х = –1, х = 0; х = 2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Limova Daria.

Ответ:

1)-3 2)0 3)6

Объяснение:

1)-5+4-3+2-1=-3

2)0-0+0-0+0=0

3)10-8+6-4+2=6

постав кращу відповідь будь ласка