Помогите пожалуйста даю 25 баллов Розв'яжіть задачу : Господиня за перший тиждень витратила 40%

купленого борошна,за другий 24%,а за третій -решту борошна. Скільки всього борошна витратила господиня, якщо за перший тиждень вона витратила на 0,2 кг борошна більше, ніж за третій?

Ответы на вопрос

Отвечает Гладков Сергей.

Ответ:

Позначимо кількість купленого борошна як "В". За перший тиждень витратила 40%, за другий - 24%, а за третій - решту, тобто 100% - 40% - 24% = 36%.

За перший тиждень господиня витратила 40% борошна, що дорівнює 0,4 * В.

За другий тиждень вона витратила 24% борошна, що дорівнює 0,24 * В.

За третій тиждень вона витратила решту борошна, тобто 36% борошна, що дорівнює 0,36 * В.

Також відомо, що за перший тиждень вона витратила на 0,2 кг борошна більше, ніж за третій. Тобто:

0,4 * В = 0,36 * В + 0,2 кг

Тепер розв'яжемо це рівняння:

0,4 * В - 0,36 * В = 0,2 кг

0,04 * В = 0,2 кг

В = 0,2 кг / 0,04 = 5 кг

Отже, господиня купила 5 кг борошна, і загалом вона витратила:

40% * 5 кг + 24% * 5 кг + 36% * 5 кг = 2 кг + 1,2 кг + 1,8 кг = 5 кг борошна.