Розв’яжіть рівняння попередня спростивши його а)поділивши обидві частини рівняння на одне й теж

число 6(х+1)=18  13(5-х)=26 -6(4+х=42 Ставлю 5 зірок,допоможіть пж

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошин Влад.

Ответ:

Объяснение:

6(х+1)=18  

6х + 6 = 18  | : 6

х + 1 = 3

х = 3 - 1

х = 2

13 (5-х) = 26

65 - 13х = 26 | : 13

5 - х = 2

х = 5 - 2

х = 3

-6 * (4 + х) = 42

- 24 - 6х = 42   | : 6

-4 - х = 7

-х = 7 + 4

- х = 3

х = - 3