Розв'яжить систему рівнянь 2х+3у=10 х-6у=-2,5 методом додавання СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛОВ ​


Ответы на вопрос

Отвечает Жукович Эмилия.

Ответ:

(3,5;1)

Объяснение:

\begin{cases}x+3y=10\\ x-6y=-2,5\ | \cdot\left( -2\right)  \end{cases}

\begin{cases}2x+3y=10 \\ -2x+12y=5\end{cases}

+____________

15y=15\ |:15 \\\\ y=1

x -6y= - 2.5\\\\x - 6 \cdot 1= - 2.5\\\\x- 6= - 2,5\\\\x=- 2,5 + 6\\\\x=3,5

(3,5;1)