7. Розв'яжiть задачу. Кут АОВ дорівнює 150°. Промінь ОР дiлить його на кути АОР і РОВ. Відомо, що

кут АОР менший за кут РОВ на 40°. Знайдіть ці кути. 7 клас к.р помогіте пліс ​

Ответы на вопрос

Отвечает Трафьяк Маргарита.

150=х+(х+40)

150=2х+40

2х=150-40

2х=110

х=110:2

х=55

55+40=95

перевірка (не обов'язково)

55+95=150